Imádod, ha haladnak körülötted a dolgok, miközben zsigerből ráérzel az ügyfelek nyűgjeire?

Szereted az embereket, és valami Isteni adottságodnál fogva szinte mindenkivel azonnal képes vagy megtalálni a közös hangot?

Többet érzel magadban, mint a recepción a csinos-kis-pofinak lenni?

Felelősségteljesebb munkára vágysz, mint kávét főzőcskézni és aktát tologatni? Mennél, tennél, szervezkednél végre egy értelmes munkahelyen?

#MOREthanjustaprettyface #Ican&iwill #iGETpeople

Ha buzgó tettvágyad lendülettel maxolja ki a feladataid, miközben empátiád kisimítja a rázósabb helyzeteket is,

Ha jó érzéssel, büszke elégedettséggel tölt el, mikor sikerül megoldanod az ügyfelek problémáit, a segítség nyújtás, a hasznosság érzése pedig a Te titkos doppingszered,

akkor Téged keresünk!

A magyar tulajdonú, 2009 óta stabil nyereséggel működő Berger Könyvelőiroda

egy életrevaló, ügyfél-suttogó front office irodavezetőt keres!

#go-ahead #clientwhisperer #frontofficebosslady
Vágjunk bele!

Miért mi?

Budapest egyik legjobb könyvelőirodájaként 2009 óta biztosítunk könyvelést, adótanácsadást, cégalapítást, vállalkozásindítást, és virtuális irodaszolgáltatást induló és több éve működő cégek, vállalkozások részére. Cégünk 100% magyar tulajdonban van, 11-en dolgozunk a csapatban.

Hiszünk a becsületes vállalkozókban.

✔ Olyan ügyfélkörnek dolgozunk, akik célja nem az azonnali nyerészkedés, hanem a hosszú távú, kitartó becsületes munkával elért siker.

✔ Fontos számunkra az összetartó csapat, a jó munkahelyi légkör, ezért kizárólag szerethető, segítőkész munkatársakkal dolgozunk.

Egy olyan munkát kínálunk,

ahol nem kell „könyökölni” és rivalizálni az eredményekért.

➔ A team-spirit titka: koncentráltan maxoljuk ki a napi to-do listánkat, miközben figyelünk egymásra, innen a lendület!

• Velünk úgy építheted a karriered és gyűjthetsz élesben tapasztalatot egy dinamikus cégnél egy komoly pozícióban, hogy közben egy támogató, jó kedélyű, profi csapatban tökéletesítheted a hatékonyság-mániád.

Szeretnéd látni hol fogsz dolgozni?

Kattints a nagy lila gombra, és nézd meg 2 perces bemutatkozó videónkat!

A következő izgalmas feladatok várnak rád!

✔ Ügyfelek fogadása
✔ Adóellenőrök fogadása
✔ Könyvelési anyag átvétele
✔ Postai küldemények átvétele
✔ Postai küldemények átadása ügyfelek részére
✔ Bejövő telefonhívások szakszerű kezelése
✔ Érdeklődő ügyféljelöltek tájékoztatása
✔ E-mailek megválaszolása
✔ Árajánlatok kiküldése
✔ Árajánlatok nyomon követése
✔ Szerződéskötés új ügyfelekkel
✔ Meglévő ügyfélportfólió kezelése
✔ Rendszeres elégedettségmérés

Azt szeretnénk, hogy jól érezd magad velünk!

Te vagy számunkra az ideális jelentkező, ha

➔ Kedves, türelmes, barátságos, vidám, talpraesett, szorgalmas, jófej és intelligens vagy.

Veled találkoznak először az ügyfelek. Fontos hogy az első benyomás, és a későbbiekben is az ügyfélkezelés tökéletes, a lehető legjobb minőségű legyen.

➔ Pontos, megbízható, rendszerető, precíz vagy.

Könyvelőiroda vagyunk. A trehányság és a kamuzás nem opció.

➔ Szereted az ügyfeleket.

Alapvetően kedvelned kell az embereket ahhoz hogy ezt a munkakört hosszú távon kiváló minőségben el tudd látni.

➔ Pozitív, vidám, optimista vagy.

Akkor jelentkezz hozzánk, ha általában feldobod a hangulatot magad körül, és 10-ből 9 és félszer képes vagy a dolgok jó oldalát látni.

➔ Proaktív, a kihívások megoldását kereső ember vagy.

Bejáratott cég vagyunk letisztázott feladatokkal, de azért mindig akadnak újabb és újabb kihívások, ahol neked kell helyt állnod. Ha szükséges van segítség, de meg fogjuk kérdezni hogy szerinted mi lenne a legjobb megoldás. Számítunk a véleményedre, hisz Te vagy a tűzvonalban, Te látod közelről az események részleteit.

➔ Tökéletes a helyesírásod, választékosan szépen beszélsz.

Te képviseled a Berger Könyvelőirodát az ügyfelek, az ügyféljelöltek, érdeklődők, és bizonyos esetekben a hatóságok előtt. Szóban és írásban.

➔ Rendelkezel legalább érettségivel.

Nem papírt keresünk, hanem a megfelelő EMBERT, de azért érettségid legyen. Meglévő, vagy folyamatban lévő diploma pedig azért előny, mert szeretjük az ambiciózus, célokkal rendelkező munkatársakat.

Ha közgazdasági szakközépiskolában, szakgimnáziumban, egyetemen végeztél, esetleg van pénzügyi számviteli ügyintéző, vagy jogi asszisztens képzettséged, annak hasznát veszed nálunk. Ha nem, akkor majd megtanítjuk amit tudnod kell.

➔ Magabiztosan használod a számítógépet.

Tudj gépelni, ismerd a Gmailt, Word, Excel programokat. Ne ijedj meg egy pdf-től, és légy képes megtanulni a Minicrm, valamint az e-szigno használatát.

➔ Maximálisan ápolt, igényes a megjelenésed.

Te leszel az iroda arca. Az első ember akivel az ügyfelek találkoznak. Olyan munkatársat keresünk, akinek a business look, a frissen mosott haj, a maximális ápoltság követelménye nem kötöttség, hanem kitüntetés.

#FYI

➔ Irodánk a XIII. kerületben, a Tátra utca 5/a alatt található, a belváros szívében – minden intéznivaló csak egy ugrásra lesz tőled! #citylife

➔ Hétfőtől csütörtökig 9.00 - 17.00-ig vagyunk nyitva, pénteken 9.00 - 15.00-ig. Ez lesz a te munkaidőd is. Hétvégén / este / éjszaka soha nem dolgozunk, pénteken 3-kor hazamegyünk. #worklifebalance

➔ Alkalmazotti munkát kínálunk, bejelentve, fix fizetésért. #legally

➔ Kalandorok kíméljenek – hosszú távra, legalább két-három évre keresünk megbízható kollégát!

Ha érzed a feltartóztathatatlan lendületet és arra születtél, hogy emberekkel foglalkozz, akkor nincs több kérdés!

Ragadj billentyűzetet és csatlakozz hozzánk most!

Küldd el fényképes szakmai önéletrajzod, bérigény megjelöléssel a jelentkezes @ bergerkonyvelo.hu e-mail címre, "irodavezető" tárgymezővel!

Várjuk az e-mailed!